O nás

Jsme společnost s mnohaletými zkušenostmi s obnovitelnými zdroji energie, která se snaží zajistit zákazníkům ucelený systém úspory energie pomocí fotovoltaických systémů a tepelných čerpadel. Naším cílem je zajistit zákazníkům co největší finanční úsporu se zachováním komfortního způsobu života. Nabízíme kompletní realizace včetně vyřízení veškerých podkladů týkajících se připojení FVE systémů do sítě a vyřizování dotací z programu Nová Zelená Úsporám.

Jak celý proces funguje?

Celým procesem instalace fotovoltaiky Vás provedeme, nemusíte se ničeho obávat.

1

Úvodní schůzka

Po obdržení vaší poptávky vám kontaktujeme a domluvíme si osobní schůzku, při které probereme spotřebu vaší domácnosti, možnosti umístění panelů, technickou připravenost a popřípadě vaše další individuální požadavky.

2

Zpracování podkladů

Zpracujeme všechny podklady, které jsme od vás získali při osobní návštěvě a připravíme vám nabídku, která bude šitá na míru vašim potřebám.

3

Příprava projektu

Po vzájemném odsouhlasení navrženého řešení pro vás připravíme návrh smlouvy a zajistíme pro vás vytvoření projektu, přihlášení fotovoltaiky do sítě distributora a vyřízení žádosti o dotaci.

4

Instalace

Instalaci provedeme dle domluveného časového plánu. Náš technik systém zprovozní, vysvětlí vám jeho funkčnost a ukáže vám, jak ho ovládat.

5

První revize

Následně k vám přijede revizní technik, který ověří správnost zapojení celého systému a předá vám revizní zprávu a dokumenty nezbytné pro připojení do distribuční sítě (ČEZ, PRE nebo EDG).

6

Druhá revize

Pro zapojení do distribuční sítě vás musí ještě navštívit technik vaší distribuční sítě, který systém znovu prověří.

7

Vyplacení dotace

Zpracujeme odborný posudek a veškeré dokumenty odešleme na Státní fond životního prostředí pro vyplacení dotace z programu Nová Zelená úsporám.

Certifikáty